Inštrukcie na používanie Rechiol

Pokyny na použitie prostriedku proti starnutiu

Nemastná ľahká textúra koncentrátu sa dobre vstrebáva do pokožky. Produkt je možné použiť ako podklad pod makeup. Vďaka vzdušnej konzistencii a ľahkej aróme je elixír univerzálny a praktický na použitie.

Aby bolo viditeľné výrazné omladenie pokožky, musí sa krém Rechiol používať počas celého kurzu a striktne podľa pokynov.

Ako používať elixír mladosti:

ako nanášať krém proti vráskam
  1. Po odlíčení, vyčistení pleti od oleja, kozmetiky, prachu naneste trochu séra v rovnomernej tenkej vrstve na tvár, oči, pery, krk a dekolt.
  2. Produkt nechajte stáť 10 minút, kým sa úplne nevstrebe. Zvyšný elixír opatrne odstráňte obrúskom.
  3. Procedúru opakujte dvakrát denne: ráno a pred spaním po dobu 30 dní.

Produkt proti starnutiu má inovatívne zloženie, vďaka ktorému sa zaobídete bez nákladných zákrokov a chirurgických zákrokov. Na Slovensku je obľúbený vďaka tomu, že už za 1 mesiac sa ženy môžu tešiť zo zdravej, žiarivej a čistej pleti.

Kedy používať produkt a možné kontraindikácie

Sérum Rechiol stimuluje syntézu kolagénových vlákien, eliminuje hlboké a jemné vrásky, napína kontúry tváre, obnovuje turgor pokožky. Obsahuje mikroriasy pre dlhotrvajúci zdvíhací efekt.

Indikácie pre použitie produktu sú nasledujúce:

  • vrásky na čele;
  • suchosť, slabosť, odlupovanie;
  • fuzzy kontúra tváre;
  • vekové škvrny;
  • začervenanie, svrbenie, vyrážky.

Kontraindikácie: precitlivenosť na jednu zo zložiek, deti. Neboli stanovené žiadne nežiaduce reakcie.

Omladzovač na báze bakuchioly - profesionálna domáca starostlivosť. Má kumulatívny účinok, vďaka čomu si môžete dlho vychutnať mladistvú a hladkú pokožku.