Recenzie o Rechiol

 • Monika
  S vekom sa pokožka tváre trochu zmatňovala, objavili sa jemné vrásky, po prečítaní recenzií o Rechiole som sa rozhodol vyskúšať to na vlastnej koži. Chcem povedať, že som bol s výsledkom spokojný. Pokožka sa vyhladila, žiarivé jemné vrásky zmizli. Odporučte všetkým.
  Rechiol
 • Eva
  Mám 40 rokov, nikdy som sa nesťažoval na pokožku. Všetko sa však vekom mení. Existujú starecké škvrny, podráždenie, všetko v kombinácii s vráskami. Objednaný rechiol, použil ho ako kurz. Potom bola tvár mladá, svieža, všetko sčervenané v ušiach, rovnako ako pigmentácia. Som rád.
  Rechiol
 • Anna
  Kamarát poradil Rechiolovi. Najprv som sa hanbil, že krém sa predáva iba na internete. Ale objednal som si to. Výsledok predčil všetky očakávania. Pokožka je čistá, hladká bez vrások a záhybov na čele.
  Rechiol
 • Mária
  Koľko kozmetických procedúr som na sebe vyskúšala, po objavení sa botoxu, opuchu, som od neho dlho odchádzala. Videl som na internete reklamu na rechiol, prečítal som si popis, objednal som si ho. Po týždni používania je výsledok skutočne na tvári. Podráždenie, vaky pod očami sa zmenšili. Po ďalšom týždni mimické vrásky prakticky zmizli.
  Rechiol
 • Jana
  Mám 39 rokov, pokožka je v podstate bez chýb. Ale zmeny súvisiace s vekom sa už objavili. Pravidelné krémy veľmi nepomáhajú, iba pokožku zvlhčujú. Rozhodol som sa kúpiť Rechiol. Úprimne povedané, spočiatku som pochyboval, ale po 2 týždňoch používania všetky zmeny súvisiace s vekom jednoducho zmizli, a to aj k mojim narodeninám. Som tak šťastný. Skutočný darček.
  Rechiol
Užívateľské hodnotenie Rechiol
4.7
6