Skúsenosti s používaním Rechiol

Skúsenosti z mesta Alexa, mesta Denia

skúsenosti s používaním, fotografia produktu

Krém Rechiol zaujal prírodným zložením. Výrobky predávané v obchodoch a lekárňach obsahujú veľa neprirodzených zložiek, z ktorých mnohé spôsobujú alergickú reakciu, opuchy. Všimol som si, že hlavnými zložkami bakuchiolu sú prírodný retinol. Zvyšok, tiež organické, prispieva k syntéze elastínu a kolagénu. A vitamíny vyživujú, zvlhčujú pokožku a saturujú ju energiou.

S podrobným popisom elixíru mladosti som sa oboznámil na webovej stránke Rechiol. Spočiatku ma upozornilo, že sérum sa predáva iba na internete a nedá sa kúpiť v lekárni. Ale rozhodol som sa využiť šancu a produkt si kúpiť, pretože výrobca sľuboval efektívne a rýchle omladenie pleti bez botoxu, operácie. Objednaný Rechiol sa mi páčil jemnou arómou, ľahkou textúrou séra. Najskôr som si pozorne prečítal návod, ako používať elixír proti starnutiu.

Efekt nástroja

Skúsenosti s používaním nápravy od Alexa, pred a po fotografiách

Po týždňovej aplikácii produktu som si všimol, že vrásky začali miznúť, hlboké nasolabiálne záhyby sa zdali byť vyplnené, pokožka sa vyrovnala, pigmentácia zmizla. Po ďalších dvoch týždňoch boli zmeny jednoducho ohromujúce, pokožka získala pevnosť, žiarivosť a neuveriteľnú sviežosť. Na konci kurzu bol oválny tvár utiahnutý, hlboké záhyby, začervenanie zmizlo. Pleť sa stala rovnomernou a krásnou.

Produkt som používal striktne podľa pokynov v plnom rozsahu, každý deň. Nezaznamenala som žiadne alergické reakcie ani opuchy. Sérum proti starnutiu je ideálne ako báza. Líčenie sa ľahko nanáša. Chcem poznamenať, že s Rechiolom mám pozitívne skúsenosti, s dosiahnutými výsledkami som bol spokojný a každému odporúčam vyskúšať nápravu, ktorá je skutočne alternatívou k botoxu a nákladným kozmetickým procedúram.